news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Upozornenie !!!

Vážení zákazníci

vzhľadom na súčasnú situáciu vám vieme tovar zaslať poštou alebo kuriérom.  Cenové podmienky, podmienky doručenia si dohodnite e-mailom alebo telefonicky. Väčšie množstvo tovaru vám vieme doručiť osobne.

 

V zmysle nariadenia Vlády SR, ktorá vyhlásila Núdzový stav, podľa článku 5, Ústavného zákona č 227/2002 Z.Z. je od 16.3.2020 maloobchodná predajňa ZATVORENÁ.

Výdaj tovaru je možný len pre firemných zákazníkov na zákalde predošlej telefonickej dohody v rámci veľkobochodných vzťahov alebo na riešenie havarijných situácií.

UNITERM-TEAM, s.r.o.

Spoločnosť bola založená v roku 1994 ako obchodná spoločnosť so zameraním na predaj čerpacej techniky pre domácnosť a priemysel. V snahe zabezpečiť požiadavky malospotrebiteľov ako aj veľkoobchodu sme postupne dopĺňali sortiment v oblasti armatúr, elektrických pohonov, elektromotorov, ložísk, tlakových a expanzných nádob, odvlhčovačov vzduchu, baktérii do odpadových vôd, úpravní vody, dúchadliel a ďalšie...

Spoločnosť UNITERM-TEAM je jedným z prvých predajcov v Žiline a zároveň aj najstabilnejším dodávateľom v Žilinskom kraji. Máme množstvo verných odberateľov z celého Slovenska. Naším zámerom je dlhodobá spokojnosť zákazníkov ale aj korektná spolupráca s dodávateľmi a odberateľmi.

Predajňa Uniterm - Team, čerpadlá Žilina

predajňa uniterm čerpadlá žilinauniterm predajňa čerpadlá žilinapredajňa armatúry uniterm čerpadlá žilinapredajňa armatúry uniterm čerpadlá žilina


Medzi najvýznamnejších dodávateľov v oblasti čerpacej techniky a jej príslušenstva patria firmy:

GRUNDFOS, Wilo, Pedrollo, Sigma, Rover, Siemens, Liverani, Ebara, DAB, HCP, ITAP, EZV, REGADA, Varem, Noria.

V rámci poskytovania služieb zabezpečujeme pozáručný servis predávaných výrobkov. Na základe dlhoročných skúsenosti poskytujeme komplexné poradenstvo v oblasti čerpacej techniky. Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Sme pripravení prijímať nové poznatky pre neustály rozvoj a pokrok!

Execution Time of siteLoad: 0.099 seconds.