news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Tlakové nádoby na pitnú vodu

Tlakové nádoby na pitnú vodu

Tlakové nádoby na pitnú vodu slúžia ako zásobniky čerpanej vody pre domáce vodárničky, prečerpávacie, tlakové a priemyselné stanice. Vyrábajú sa pre rozvody až do PN10. Teplota média sa môže pohybovať od -10°C do 99°C. Vnútorný vak je vymeniteľný, vyrobený z butylu. Príruba nádoby je z pozinkovanej uhlíkovej ocele. Materiál nádoby môže byť oceľ alebo nerez. Povrch nádoby je opatrnený náterom, ktorý zabraňuje korózii. Tlakové nádoby sa vyrábajú od objemu 8 L až do 2000L.

Hlavnou výhodou nádob s vakom oproti starému typu bez vaku je fakt, že voda nie je v styku so stenami nádoby. Tým pádom nedochádza ku korodovaniu stien.

 

 

Nádoba na pitnú vodu

Execution Time of siteLoad: 0.133 seconds.