news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Elektromotory - prírubové

Prírubový elektromotor

Prírubové elektromotory sa pripevňujú priamo k poháňanému zariadeniu pomocou príruby. Môžu byť umiestnené vertikálne alebo horizontálne. Ich výhodou je dobrá súososť, takže inštalácia je jednoduchá. Vo väčšine motorov sa nachádza teplotné čidlo, ktoré pri preťažení a prehriati odstaví motor, až do doby, kým neochládne.

Špeciálnym tympom sú elektromotory pre ponorné čerpadlá. Bývajú v jednofázovom a trojfázovom prevedení. Majú špeciálnu úzku konštrukciu, aby sa dali použiť v úzkych vrtoch.

"Mokré motory" sú špeciálne motory, do ktorých sa naleje čerpané médium. Majú špeciálnu izoláciu, ktorá je odolná voči vode. Výhodou týchto motorov je fakt, že pri poškodení tesniaceho gufera nedôjde k zatopeniu motora a jeho vyskratovaniu.

Prírubový elektromotor

Prírubový elektromotor

Execution Time of siteLoad: 0.141 seconds.