news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Oprava čerpadiel

Naša spoločnosť zabezpečuje pozáručný servis nami odbytovanych čerpadiel. Priemerná doba opravy je do 14 dní. Čerpadlo je potrebné priniesť do servisu vyčistené a bez ďalších prípojných armatúr!

Poradenstvo pri výbere čerpadla

Naši pracovníci Vám odborne poradia pri výbere vhodného čerpadla s prihliadnutím na najvýhodnejšie finančné a technické riešenie. V prípadne potreby urobia obhliadku alebo montáž u Vás na mieste.

Konzultácie

V prípade problémov a ťažkosti s vaším doterajším systémom, Vám ho náš personál prekonzultuje, prípade navrhne možné riešenie a odstránenie nedostatkov.

Zapožičanie čerpadla

Zapožičiavame čerpadlá na čistenie vrtov. Za čerpadlo sa skladá kaucia 100€. Čerpadlo zapožičiaviame minimálne na 1 deň. Cena za zapožičanie 20€/deň. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontakovať, radi Vám poskytenme viac informácií.

Natypovanie čerpadiel

Predložte nám vaše požiadavky. My Vám navrhneme vhodný produkt.

Montáž čerpadiel

Zabezpečíme alebo osobne vykonáme montáž u nás zakúpeného výrobku.

Dopravné služby

Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme na požadované miesto. Bližšie informácie o kapacitách a cene za dopravu Vám radi poskytneme na predajni.

Pred kúpou čerpadla

Viac >>

 

Neprojektujeme!

Execution Time of siteLoad: 0.135 seconds.