news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Manometre

Manometer

Manometre sa používajú na určenie tlaku pre plynné a kvapalné média, ktoré nepôsobia korozívne na časti manometra prichádzajúce do styku s meraným médiom. Pripojenie manometra môže byť spodné alebo zadné.

Presnosť /dovolená odchýlka/ závisí od vyhotovenia a pohybuje sa v rozsahoch 0%, 1%, 1,6%... Povolené teploty média sú v rozmedzí od -20 do 30, 90, 130°C. Manometre sa vyrábajú v rozsahoch od stoviek Pa po desiatky MPa. Stupnica sa zvyčajne uvádza v jednotkách kPa, MPa alebo "bar".

V niektorých prípadoch je možné použiť membránový oddeľovač. Možné je aj prevedenie manometra s vlečným ukazovateľom. Manometre plnené glycerínom odolávajú prudkým tlakovým rázom.

Manometer

Execution Time of siteLoad: 0.120 seconds.