news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Termostaty

Regulačný ventil tlaku pary

Termostaty pre domácnosť sú predovšetkým izbové programovateľné termostaty a manuálne termostaty. Slúžia na nastavenie optimálnej izbovej teploty v dome, či byte. Snímajú izbovú teplotu a na základe toho sa snažia regulovať vykurovací výkon kotla tak, aby teplota v dome bola vždy podľa užívateľského nastavenia.

Najbežnejšie termostaty sú s týždenným programom a s dvoma nastaveniami teploty (denná a nočná teplota). Ďalším typom termostatov sú ekvitermické termostaty, ktoré nastavujú vykurovanie kotla podľa vonkajšej teploty a ekvitermickej krivky.

 

 

 

Termostat tyčový

Priemyslené termostaty sa delia na čidlové a kapilárové. Slúžia na kontrolu a meranie teploty média, táto informácia sa spracuje pre ďalšie vyhodnocovanie a ovládanie ostatných prvkov v systéme (motor, ventil, kotol, čerpadlo a ďalšie zariadenia). Termostaty môžu pracovať v predpísanom rozsahu teplôt s definovanou presnosťou. Väčšina termostatov má nastaviteľnú jednu alebo dve hranice teplôt, pri ktorých prekročení dochádza k zapnutu/vypnutiu výstupov.

 

 

 

 

Execution Time of siteLoad: 0.136 seconds.