news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Tlakové spínače

Tlakový spínač

Tlakové spínače slúžia na automatické vypínanie a zapínanie elektromotorov strojných zariadení, ktorých ovládacím médiom je vzduch alebo voda vo výtlačnom potrubí. Z elektrického pohľadu ich delíme na jednofázové a trojfázové. Pripojenie k potrubiu býva 1/4". Vodný stĺpec nad spínačom nesmie byť vyšší ako jeho nastavený spínací tlak.

Tlakový spínač pre domáce vodárne s napätím siete 230V-400V majú zapínací tlak v rozmedzí od 0,5 bar a vypínací do 10 bar. Pripájajú sa 1/4" závitom. Tlakový spínač ovláda elektrický obvod napájania elektromotora čerpadla. Menovitý prúd je 10 A, maximálna hustota spínania 120 zopnutí / hodinu. Elektrická trvanlivosť 200 000 zopnutí. Bežne sú vyrábané s krytím IP 54. Teplotný rozsah:-10°C do +55°C.

Tlakový spínač

Easypress

Easy Press je elektronická riadiaca jednotka, ktorá automaticky spúšťa a zastavuje čerpadlo podľa požadovaného odberu vody. Chráni čerpadlo proti behu na sucho. Nahradzuje klasické domáce vodárne. Easy Press je dodávaný s elektrickým pripojovacím káblom a so zabudovaným manometrom.

Používa sa ako automatická kontrola tlakových staníc a vodární. Zapína čerpadlo pri poklese tlaku a vypína čerpadlo pri nulovom prietoku alebo pri chode nasucho.

 

 

 

 

Execution Time of siteLoad: 0.180 seconds.