news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Hladinové snímače - elektródy

Hladinové snímače

Elektródové zariadenia EZH slúžia na spínanie alebo rozpínanie elektrických obvodov v závislosti na výške hladiny elektricky vodivej kvapaliny, pokiaľ táto kvapalina nepôsobí agresívne na materiál elektród v nej ponorených. Používa sa najmä na udržiavanie výšky hladiny pitnej alebo úžitkovej vody, riadenie čerpadla pri odčerpávaní alebo čerpaní vody zo studne do nádrže, ako aj na ochranu čerpadla proti chodu na sucho.

Hladinový spínač EZH sa skladá z ovládacej skrinky, 3 elektród a prepojovacích káblov.  Elektródy sa montujú do studne alebo nádrže a ich vzájomná vzdialenosť je daná žiadaným kolísaním hladiny vody.

 

 

Hladinové snímače - plaváky

Plavákový spínač

Plavákový spínač hladiny je vhodný na limitné spínanie hladiny rôznych kvapalín vo vodojemoch, nádržiach, bazénoch, vrtoch a studniach. Používa sa na rôzne signalizačné, regulačné a ovládacie účely. Teleso plaváka je vyrobené z netoxického polypropylénu, ktorý je vhodný aj pre potravinárske účely a do elektricky vodivých kvapalín. Vďaka konštrukcii s krytím IP68 je plavák so spínačom dokonale vodotesný a vyznačuje sa spínacou diferenciou, ktorú je možné nastaviť pomocou polohy závažia na prívodovom kábli. Bezpotencionálny prepínací spínač je vhodný na priame  spínanie prúdu 20 /8/ A. Plavák nie je vhodný do silne znečistených, agresívnych a lepkavých tekutín.

Dodávajú sa s rôznou dĺžkou kábla od 0,5 do 20 m.

 

Execution Time of siteLoad: 0.132 seconds.