news Novinky

Vážení zákazníci,

informujeme Vás, že pripravujeme novú web stránku. V tomto obodobí môže nastať situácia, že e-maily alebo stránka nebudú dostupné. Ak Vám neodpovieme na Váš e-mail v priebehu 2 pracovných dní, kontaktuje nás telefonicky.

11.3.2020

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Vami zakúpený tovar Vám po dohode dovezieme.

01.03.2020 »pokračovanie

Nová služba !

Pripravili sme pre Vás novú službu. Od teraz si môžete u nás zapožičať čerpadlo na vyčistenie vrtu.

01.10.2017 »pokračovanie

newsNovinky

Od mája môžete u nás využiť bezhotovostnú platbu kartou. Minimálna výška platby je 10 €. Platobný terminál prijíma karty: Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, MasterCard paypass, VISA Electron, VISA, V PAY, VISA payWave.

1.5.2015
Napíšte nám

Tlakové hadice

Tlakové pancierovaná hadica

Plnoprietokové pancierové tlakové hadice sú určené pre použitie v systémoch pitnej vody, teplej úžitkovej vody a pre sanitárne zariadenia. Hadice sú odolné voči vode a prostriedkom proti zamŕzaniu. Prevádzková teplota hadíc je od -20 do -100°C. Hadice sú zakončené závitom alebo matkou. Prevádzkový tlak závisí od dimenzie PN 6-15 bar.

Prednosťou hadice je jej pancierovanie, ktoré zabraňuje jej poškodeniu a "zalomeniu" hadice. K zalomeniu hadice dochádza pri malom polomere ohnutia hadice. Zalomená hadica má obmedzený prietok a poškodzujú sa steny v mieste zalomenia.

 

 

Tlaková pancierovaná hadica
Hadica tlaková

Požiarne hadice /Pyrotex/. Používajú sa aj ako zásahové hadice. Vnútro hadice tvorí gumená vložka, pevnosť a odolnosť zaisťuje vonkajší pletený materiál. Pre predĺženie živostnosti sa doporučuje vysušiť hadicu. Používajú sa v priemysle a v hydrantoch, sú ukončené spojkami. Vyrábajú sa v dĺžke 10 a 20 metrov.  Svetlosť A =100 mm,  B = 80 mm , C = 50 mm.

 

 

 

 

 

Execution Time of siteLoad: 0.127 seconds.